TRAFEK50
Producător:
Tracon
Marcă:
Tracon
Cod articol producător:
FEK50
Categorie:
Adezivi
Variante Articol
cu t.v.a./buc
155 buc
stoc general
2 oră
Verificați și alte depozit (5)
buc
Descriere
Bandă izolatoare 50 MM FEK 50, Tracon
Date tehnice
Lățime
50 mm
Material
PVC
Culoare
negru
Transparent
Reflectorie (fluorescentă)
Dupa stralucire
Lungime
20 m
Cu două fețe
Rezistent la radiațiile ultraviolete
Izolator
Autoextinctiv
Rezistența la temperaturi
0 - 90 °C
Grosime
0.125 mm
Auto-lipit / amalgamat
Potrivit pentru tensiune înaltă
Vulcanizare
Taxarea inversă
Descărcați
Certificate
Certificat de conformitate - TRAFEK50
TRAFEK50 - Certificat de conformitate
Produse asemănatoare
Se încarcă
Se încarcă
Numele produsului: Bandă izolatoare 50 MM FEK 50, Tracon | Dominant Electric Webshop - Magazin Online de materiale electrice